Новини

Медзаклади Закарпатської області продовжують активно приймати участь у Всеукраїнському проекті «Чиста лікарня безпечна для пацієнта».

Медзаклади Закарпатської області продовжують активно приймати участь у Всеукраїнському проекті «Чиста лікарня безпечна для пацієнта». Статус «Чиста лікарня безпечна для пацієнта»  отримали:

-ЦПМСД Солотвинської селищної ради – Глибокопотіцька АЗПСМ, Топчинська АЗПСМ, Добрічанська АЗПСМ, Білоцерківська АЗПСМ

-ЦПМСД Тячівської районної ради – Дубівська АЗПСМ

-2 відділення Тячівської районної лікарні – відділення реабілітації та судинної неврології.

Також підтвердили статус «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» та отримали сертифікати 5 ЦПМСД Тячівської району – АЗПСМ с.Тарасівка, Усть-Чорна, Лопухово, Буштино, Теребля.

   У закладах налагоджено систему інфекційного контролю, точки догляду за руками оснащені дозуючими пристроями, для прибирання приміщень в наявності професійні системи. Мета у всіх закладів одна – недопущення перехресного інфікування приміщень та поверхонь, попередження виникнення ІПНМД.

     З медичним персоналом Тячівської РЛ проведено навчання на тему «Організація роботи відділу з інфекційного контролю». Розглядалися основні напрямки впровадження заходів з інфекційного контролю у відділеннях різного профілю, вимоги до оформлення документів. Навчання пройшли 57 осіб.

     Серед закладів Львівської області відзнаку "Чиста лікарня безпечна для пацієнта" отримало Амбулаторне відділення після гострої та довготривалої реабілітації Стебницької МЛ. Це вже 7-е відділення, в якому на високому рівні налагоджено систему інфекційного контролю. В кожному із цих відділень проведено капітальний ремонт, закуплено нове обладнання, в т.ч. для забезпечення вимог інфекційного контролю,  Заклад на цьому не зупиняється, в проект включаються інші відділення. Основна мета закладу - отримати відзнаку на заклад в цілому.